צריכה עזרה? אנחנו כאן

אנחנו פה בשבילך

בכל שאלה, תגובה, רעיון, תמיד נשמח לשמוע ממך ואת מוזמנת ליצור איתנו קשר

אישה מאבדת בממוצע 3-5 כפות של דם ורקמה של רירית הרחם במהלך המחזור. הכמות משתנה מ- 75 מ"ל (רבע כוס) ל- 125 מ"ל (חצי כוס) לכל היותר. האחות בורג'י

לא, את לא צריך לדאוג! זה נורמלי שהמחזורים החודשיים לא מגיעים באותו תאריך בכל חודש - אז אל תהיי מודאגת אם זה קורה לך. הסיבה לכך היא שוסתות מגיעות במחזורים - מחזור הוא מהיום הראשון של וסת אחת עד ליום הראשון של הוסת הבאה - ולא בהכרח חודש מלא. מחזור אורך בדרך כלל כ- 28 יום, אך מכיוון שהם נשלטים על ידי הורמונים, רגשות, תזונה, בריאות ואורח חיים, הם יכולים להיות קצרים יותר (21 יום) או ארוכים יותר (לפעמים עד 90 יום). זה אומר שהמחזור שלך יכול להגיע מוקדם או מאוחר יותר ממה שציפית.

אם יש לך מחזור  בתחילת החודש, ועוד אחד לקראת סוף החודש, זה פשוט אומר שיש לך מחזור קצר. מחזור הוא מהיום הראשון של וסת אחת ועד היום הראשון של הוסת הבאה שלך. לוקח כמה שנים עד שהמחזורים שלך 'מתקבעים', כלומר בשנים הראשונות של קבלת המחזור, חלק מהמחזורים יהיו קצרים (אולי 21 יום) בעוד שאחרים יהיו ארוכים יותר. אורך המחזור תלוי בזמן בו את מבייצת או כשביצית מבשילה. אם את מבייצת מוקדם במחזור, תקבלי את המחזור מוקדם יותר. אם את מבייצת מאוחר יותר, המחזור שלך יתחיל מאוחר יותר. זה די נורמלי ואין מה לדאוג!

הבחירה לקיים יחסי מין בזמן המחזור היא אישית. בעוד שיש נשים שמרגישות בנוח לקיים יחסי מין כשיש דימום, יש גם נשים שלא מקיימות יחסי מין במהלך תקופה זו. במידה ואת מקיימת יחסי מין בזמן המחזור, חשוב לדעת שזה עשוי להיות מסוכן כאשר מדובר ביחסי מין מזדמנים או כשיש מספר שותפים. הסיבות לכך הן: 1. קיים סיכון להריון (אם יש לך מחזור קצר). 2. קיים סיכון עצום לזיהומים המועברים במגע מיני בגלל סביבת הדם של הנרתיק. 3. צוואר הרחם שלך (פה הרחם) פתוח במהלך המחזור ומשאיר לזיהומים - חיידקיים, פטרייתיים או ויראליים - דלת פתוחה לרחם שלך, לצינורות, לאגן ולבטן. 4. זיהום המועבר במגע מיני יכול להפוך למחלה המועברת במגע מיני - לעיתים קרובות לכל החיים! 5. נגיפים מסוימים כמו וירוס הפפילומה האנושי (HPV) מגדילים את הסיכון של אישה לחלות גם בסרטן צוואר הרחם ואחרים כמו כלמידיה עלולים לגרום לאי פוריות.

בעוד שנשים מסוימות עשויות להזדקק להחלפת פדים / טמפונים בתדירות גבוהה יותר (במיוחד ביום הראשון והשני של המחזור שלהן) עליך להחליף מדי 3 - 4 שעות.

לבנות יש מחזור כי הן מיוחדות! יש לנו את כל האיכויות של גבר אבל עם משהו נוסף - איבר (בגודל האגרוף שלך) שמתכונן לתינוק, ואז מ-ת-מ-ת-ח עם תינוק שגדל במשך 9 חודשים! מדהים! הטבע והחיים המודרניים מתנגשים כאן קצת, מכיוון שכשילדה צעירה מתחילה לקבל את המחזור שלה; זה אומר שהיא מכינה ביצית ואת הרחם שלה להריון! צעירות מדי ועדיין לא מוכנות לאימהות, נערות צעירות צריכות ללמוד להתמודד עם מחזור 'מדמם' או 'ניקיון' של הרחם - בממוצע כל 28 יום. תחשבי על זה ככה - הוסת היא חגיגה של הנשיות שלך - והדימום הזה מאפשר לך לדעת שגופך עובד כמו שצריך!
* שדה זה נדרש
*על איזה נושא תרצי לשוחח?
*שם פרטי
*שם משפחה
*כתובת מייל
טלפון
*תגובות
האם הפניה קשורה למוצר ספציפי?
סוג המוצר
* בשליחת טופס זה אני מסכימה שמידע עליי יישמר במאגרי המידע של החברה והיא תשתמש בו בהתאם למ דיניות הפרטיות.
* אני מאשרת קבלת עדכונים/פרסומים והטבות ממגוון מותגי חברת קימברלי-קלארק ישראל בע"מ באמצעות מיילים ו/או הודעות טקסט. ניתן להסיר את פרטיך מרשימת התפוצה בכל עת.
* הנני מאשרת כי יש לי אישור הורה/אפוטרופוס לקבל קופון.

מוקד שירות הצרכנים : 1-800-42-32-32 (שיחת חינם).

עומד לרשותכם בימים א'- ה' בין השעות 8:00 - 16:30. אפשר לשלוח וואטסאפ למספר - 052-4548962