תנועת לב עם הידיים

קוטקס שמה אותך במרכז

קיימות

בכל יום מחדש, אנחנו נחושים לספק את המיטב לצרכניות שלנו, ללקוחותינו ולקהילות בהן אנו עובדים וחיים, כל זאת תוך צמצום ההשפעה על כדור הארץ שלנו.

EmptyView

קיימות בקוטקס
קיימות היא ערך שלנו

כל אריזות קוטקס מיוצרות מקרטון ממוחזר והן ניתנות למיחזור מלא. קוטקס מסירה את פתח הפלסטיק מכל הקופסאות שלה. מדובר ב- 82 טון פלסטיק בשנה, משקל שווה ערך ל- 8 מיליון בקבוקי פלסטיק בגודל 500 מ"ל (בהתבסס על סך קופסאות קוטקס שנמכרו בבריטניה בשנת 2019). 100% מהסיבים המשמשים ברקמות קוטקס מקורם בסיבים ברי קיימא, החלטה זו מעודדת שינוי חיובי במצבם של יערות ובני אדם ברחבי העולם.

SOCIAL IMPACT
השפעה חברתית

קרן קימברלי-קלארק מוציאה אל הפועל את מאמצי האחריות החברתית של החברה, ומתמקדת קודם כל בהשקעות חברתיות וקהילתיות שמרחיבות את הגישה לתברואה, מסייעות לילדים לשגשג ומעצימות נשים ונערות.

KIMBERLY CLARK
הופכים את החיים לטובים יותר בעזרת מותגים חדורי מטרה

אנחנו מספקים מוצרי צריכה בסיסיים למען חיים טובים יותר לרבע מאוכלוסיית העולם מדי יום. יחד עם זאת, למיליונים ברחבי העולם עדיין אין גישה למוצרים ולשירותים בסיסיים שיכולים לשפר באופן משמעותי את איכות חייהם. השאיפה שלנו להשפעה חברתית מתרכזת בשירות הצרכים החברתיים הבלתי מסופקים הללו, במטרה לקדם את רווחתם של מיליארד אנשים בקהילות מוחלשות, באמצעות תוכניות וחדשנות המתמקדות באספקת מוצרי צריכה בסיסיים למען חיים טובים יותר.

נערות בבית ספר
לטפל ולדאוג

קרן קימברלי-קלארק מוציאה אל הפועל את מאמצי האחריות החברתית של החברה, ומתמקדת קודם כל בהשקעות חברתיות וקהילתיות שמרחיבות את הגישה לתברואה, מסייעות לילדים לשגשג ומעצימות נשים ונערות. קרן קימברלי-קלארק, יחד עם מימון התאגיד והעובדים, מסייעים לתוכניות ולמטרות בעלות תכלית חשובה עם תרומות כספיות, תרומות של מוצרי קימברלי-קלארק ושעות התנדבות.

למידע נוסף הכנסי ל- לקיימות 2030

*כל השדות בכוכבית הן שדות חובה

יש למלא את השם הפרטי
יש למלא את תאריך הלידה מצטערים אך ההרשמה לדיוור הינה מגיל 16 ומעלה
שדה חובה שדה חובה