שלוש צעירות מחייכות

מחזור לא עוצר נשים.
תפיסות שגויות כן.

המשימה שלנו

אנחנו קיימים כדי להבטיח, שמחזור לעולם לא יפריע להתקדמות של אף אישה.

®Kotex שמה אותך במרכז. אנחנו פה כדי לשמור עליך, ועל מיליוני נשים אחרות ברחבי העולם, מוגנת באמצעות מוצרים אמינים, שמעוצבים תוך התחשבות בצרכים שלך.
אנחנו פועלים כדי לאפשר לכל אישה ואישה את החופש והביטחון שמגיעים לה כדי לחיות את חייה וליהנות מכל רגע.
הקדשנו את 100 השנים האחרונות ללמד נשים על גופן, המחזור שלהן וכל מה שביניהם. אנחנו לא מפחדים להיות אמיתיים ואנחנו רוצים להיות אמיתיים איתך. אנחנו רוצים לדבר בפתיחות ולעזור לך להרגיש טוב עם עצמך.

EmptyView

יוזמת "She Can" של קוטקס

KOTEX SHE CAN INITIATIVE
יוזמת "She Can" של קוטקס

קוטקס השיקה את יוזמת 'היא יכולה' כדי לטפח חוסן ולעזור להבטיח את התקדמות הנשים ב- 100 השנים הבאות. יוזמת 'היא יכולה' של קוטקס תומכת בהתקדמות נשים על ידי לחימה בסטיגמות בנושא המחזור החודשי ובחסמים שהן גורמות, על ידי קידום נגישות לחינוך בבתי ספר ובקהילות ועל ידי סיוע בפתיחת דלתות כדי שנשים יזכו להזדמנות שווה. מכיוון שאף ילדה או אישה לא צריכה לעצור את התקדמותה בגלל המחזור שלה.

שלוש בנות שמחות
טיפוח נשי

מסגנון אישי לאינדיבידואליות לאורח חיים פעיל, מותגי קוטקס שואפים להשרות בטחון בכל היבט של נשיות. מיליוני נשים ביותר מ-100 מדינות, מאמינות שמותגי הטיפוח הנשיים של קימברלי-קלארק יעשו זאת. במשך יותר ממאה שנה אנשים ברחבי העולם בחרו במותגי הטיפוח המשפחתיים של קימברלי-קלארק בשל ערכם וביצועיהם.

למדי עוד אודות קוטקס

קבוצת בנות במעגל
לטפל ולדאוג

קרן קימברלי-קלארק מוציאה אל הפועל את מאמצי האחריות החברתית של החברה, ומתמקדת קודם כל בהשקעות חברתיות וקהילתיות שמרחיבות את הגישה לתברואה, מסייעות לילדים לשגשג ומעצימות נשים ונערות.
קרן קימברלי-קלארק, יחד עם מימון התאגיד והעובדים, מסייעים לתוכניות ולמטרות בעלות תכלית חשובה עם תרומות כספיות, תרומות של מוצרי קימברלי-קלארק ושעות התנדבות.

שתי נערות בים
לפתוח דלתות

להעניק מידע והכשרה שיאפשר לך לפתח את העצמאות שלך לאחר סיום הלימודים. לוודא שהעדר גישה למידע אודות וסת והכלים הנדרשים להתמודדות בתקופת המחזור לא ימנעו ממך להגשים את עצמך.

*כל השדות בכוכבית הן שדות חובה

יש למלא את השם הפרטי
יש למלא את תאריך הלידה מצטערים אך ההרשמה לדיוור הינה מגיל 16 ומעלה
שדה חובה שדה חובה