בדיקת פאפ

לדאוג לגופך זו לא בושה, ואפילו דיי רצוי

לדאוג לגופך זו לא בושה, ואפילו דיי רצוי

הפעם הראשונה! אמאל'ה איזה התרגשות!
זה כיף, זה מרגש אבל היי, זה גם דורש מלא אחריות!
אם את לא תשמרי על עצמך אף אחד לא יעשה את זה במקומך (לא משנה כמה את סומכת על הבחור). ולא, אנחנו לא מתכוונות לנאום על אמצעי המניעה שבטח כבר שמעת בבית-ספר או מאמא, אנחנו מדברות על בדיקת פאפ. 

מה זה בעצם אומר?
ברגע שאת מתחילה להיות פעילה מינית בדיקת פאפ היא סופר חשובה. המטרה שלה היא לוודא שאין לך תסמינים מקדימים לסרטן צוואר הרחם ושלא נגרם לך שום נזק  (כתוצאה מסקס, זיהומים או שימוש באמצעי מניעה). 
הבדיקה לא כל-כך נעימה, אבל היא גם לא כואבת. הגניקולוג לוקח משטח של התאים הנמצאים בצוואר הרחם ושלח אותה לבדיקת מעבדה. מבטיחות לך שזה הרבה פחות מפחיד ממה שזה נשמע...
את הבדיקה חשוב לעבור שנה לאחר שקיימת יחסים לראשונה – או אפילו מוקדם יותר אם יש לך תסמינים של מחלה המועברת ביחסי-מין (הפרשות מהנרתיק, פצעים וכאבים בזמן יחסי-מין), ולאחר מכן אחת לשנתיים.


למה חשוב לעשות בדיקת פאפ?
סרטן צוואר הרחם הוא מחלת הסרטן הרביעית בשכיחותה בקרב נשים ,השכיחות של סרטן צוואר הרחם בישראל נמוכה בהשוואה למדינות רבות אחרות, ועומדת על חמישה מקרים ל-100,000 נשים.
אז לפני שאת נלחצת - החדשות הטובות הן שזה אחד מסוגי הסרטן שהכי ניתנים למניעה וריפוי. אבחון מוקדם זה דבר מאוד חשוב, וזו בדיוק המטרה של הבדיקה. אז תזכרי לשמור על עצמך, תקשיבי לגוף שלך, ותיבדקי באופן קבוע.  

EmptyView

קוטקס כאן בשבילך

מגן תחתון

מגיני תחתון

קוטקס מגיני תחתון דקים ונושמים עד 100% נוחות ורעננות יומיומית

Ultra Thin Pads

תחבושות

חדש מקוטקס, הדור הבא של התחבושות וכו' תועלות של התחבושת החדשה

Tampons

טמפונים

טמפונים קוטקס עם מוליך פלסטיק לזרימה קלה נוחות מקסימלית, הגנה ללא פשרות ידית אחיזה מונעת החלקה מעטפת משי להחדרה נוחה במיוחד

Liners

תחתונים לאחר לידה

תחתונים סופגים לנשים לאחר לידה. ייחודי לנשים לאחר לידה תחתונים חד פעמיים מבד דמוי כותנה, בעלי פד מובנה הסופג פי *3 מתחבושת רגילה לתחושת נוחות וספיגה מקסימלית
(* ביחס לתחבושת קוטקס נורמל ).

Night Pants

תחתוני מחזור

חדש מקוטקס - השקט הנפשי שתמיד חיפשת בלילה: אין יותר דליפות ואפשר לצאת לטיולים בלי חשש.

יש למלא את השם הפרטי
יש למלא את תאריך הלידה מצטערים אך ההרשמה לדיוור הינה מגיל 16 ומעלה
שדה חובה שדה חובה