אגם בוחבוט, זמרת

נכתב על ידי מערכת קוטקס מערכת קוטקס
תאריך כתיבה: 01/01/2020
תאריך עדכון: 01/01/2020

מה הזיכרון הכי מוקדם שלך מהילדות?

התחלתי לשיר בגיל צעיר, אז הזכרונות הכי טובים שלי הם בעיקר מ"בית הספר למוזיקה", שם התאהבתי במוזיקה. לפני התוכנית, הייתי ביישנית ולא הסכמתי לשיר בפני אף אחד. הייתי מתגנבת לחדר של אחי ושרה כשהוא ניגן. הוא זה שרשם אותי לתוכנית, כי הוא היחיד ששמע אותי שרה.

רגע שכמעט שבר אותך

כשעליתי בפעם הראשונה לבמה ב"מאמא מיה". הייתי בת 16 בתפקיד ראשי במחזמר של 3 וחצי שעות, ולראשונה מאז "בית הספר למוזיקה" אמרו שאני שמנה. הביקורת חדרה אליי ונפגעתי. ישבתי בחדר, בכיתי, חששתי שיהיה לי פיק ברכיים ולא ידעתי איך אני עולה להצגה נוספת.

מה הביקורת הכי קשה שהופנתה אלייך

"מה את עושה על הבמה בפריים טיים? כדי להצליח את צריכה להיראות טוב". זו ביקורת שהגיעה באופן קבוע מאנשים בני 30-40, בזמן שאני הייתי בת 8 וחצי.

ביקורת נוספת הייתה ב"מאמא מיה". כתבו ש"ילדה בת 16 לא ראויה להופיע על בימת התיאטרון הלאומי של ישראל". זו ביקורת שלא הייתה קשורה לקול או ליכולות שלי. חשוב לי להגיד שלהצלחה אין גיל. אפשר להצליח אם עובדים קשה ומאמינים.

על אילו דברים ויתרת במהלך החיים?

בעיקר על מפגשים עם חברים, למשל להפסיד יציאה עם חברות בגלל הופעה, ואפילו את יום ההולדת של החברה הכי טובה... לפעמים לא יכולתי להיפגש בלילות כי הייתי צריכה להשלים לימודים או לישון טוב לפני צילומים.

אמרו לי "למה את צריכה את זה? תהיי ילדה, תהני מהילדות שלך, יהיה לך מספיק זמן להגשים חלומות". אבל הם לא ידעו שאין דבר יותר מדהים מלהגשים את החלום שלך בגיל צעיר.

מתי הבנת שאת מגשימה את החלום שלך?

כשהוצאתי את "כמו בריו". בימים הראשונים לא היו הרבה צפיות, ובהמשך זה גדל בקצב מטורף. אמרתי לעצמי "אוקיי, כנראה שאוהבים את השיר שלי".

רגע נוסף היה כשעליתי על הבמה בהיכל מנורה, בהופעה עם משה פרץ, כשהייתי בת 9. כל הקהל צרח את השירים שלי, לא הבנתי איפה אני. אני באמת על הבמה, שרה מול 12 אלף איש?!

מה את הכי אוהבת בעבודה שלך?

את ההופעות והקהל. אין דבר יותר כיף מלעמוד על במה כשהקהל שר איתך את השירים שלך, קופץ וצורח את המילים. זו החתימה שלך לכך שאוהבים אותך ואת השירים שלך.

אם לא היית זמרת, מה היית?

לפני שבכלל חלמתי להיות זמרת, רציתי להיות שחקנית, להופיע במחזות זמר ובפסטיגל. אם לא הייתי זמרת אני בטוחה שהייתי בעולם המשחק. גם אם לא בקדמת הבמה אז מאחוריה- יוצרת, כותבת או מקליטה.

מה היית אומרת לאגם בת ה-12?

היה לי בטחון עצמי גבוה בכל מה שקשור לחברים, אבל בקשר לשירה שלי או לעמידה מול קהל, הייתי חסרת בטחון. אם הייתי יכולה לדבר עם אגם בת ה-12, הייתי אומרת לה לשחרר. לשחרר את הלחץ, את הסטיגמות ואת המחשבות. לתת לאלוהים ולעצמה לכוון את הכל. בסוף היא תראה שכל העבודה הקשה תשתלם. היא תצליח ותהיה אהובה, והיא לא צריכה להקשיב למי שמוריד אותה.

EmptyView

מוצרי קוטקס במיוחד בשבילך

Ultra Thin Pads

תחבושות

הדור הבא של תחבושות עם התאמה מושלמת למבנה גופך

Night Pants

תחתוני מחזור

חדש מקוטקס - השקט הנפשי שתמיד חיפשת בלילה: אין יותר דליפות ואפשר לצאת לטיולים בלי חשש.

Tampons

טמפונים

טמפונים קוטקס עם מוליך פלסטיק לזרימה קלה נוחות מקסימלית, הגנה ללא פשרות ידית אחיזה מונעת החלקה מעטפת משי להחדרה נוחה במיוחד

מגן תחתון

מגיני תחתון

קוטקס מגיני תחתון דקים ונושמים עד 100% נוחות ורעננות יומיומית

Liners

תחתונים לאחר לידה

תחתונים סופגים לנשים לאחר לידה. ייחודי לנשים לאחר לידה תחתונים חד פעמיים מבד דמוי כותנה, בעלי פד מובנה הסופג פי *3 מתחבושת רגילה לתחושת נוחות וספיגה מקסימלית
(* ביחס לתחבושת קוטקס נורמל ).

Night Pants

סדרת Young

סדרת young לנערה המתבגרת

*כל השדות בכוכבית הן שדות חובה

יש למלא את השם הפרטי
יש למלא את תאריך הלידה מצטערים אך ההרשמה לדיוור הינה מגיל 16 ומעלה
שדה חובה שדה חובה