הצהרת נגישות

אתר זה מתחייב לספק לקהל הרחב הגולש באתר, תוכן נגיש. אנו ב"קימברלי קלארק", פועלים לעדכן - ולהטמיע את כללי הנגישות ככל שניתן, בהתאם לעקרונות תקן הנגישות. האתר מותאם לדרישות הנגישות באתר מותאמת לדפדפנים 0.2 WCAGשל תקן הנגישות ,AAולרמה 5568הנגישות לפי ת"י המובילים

תצוגה מיטבית של האתר

·האתר תומך בצפייה ברזולוציה מינימאלית של . 1024X768

· הדפדפנים המומלצים לצפייה באתר: אינטרנט אקספלורר, פיירפופוקס וכרום. -כמו כן, האתר מומלץ לצפייה באמצעות מכשירי ניידים מבוססי אנדרואיד ו. iOS

 

שנות את התצוגה באתרכ

אם אתם רוצים לבצע שינויים אחרים בגודל הטקסטים ובצבעים באתר, תוכלו לעשות זאת באמצעות הדפדפן ו/או מערכת ההפעלה. אתם מוזמנים לפעול על פי ההנחיות לשינוי צבעים וגופנים בדפדפן. שינויים אלה ישפיעו על כל האתרים שבהם תצפו באמצעות הדפדפן שלכם. ייתכן שחלק מהאתרים לא יגיבו לשינויים משום שהם אינם נגישים.

 

כיצד להפעיל את האתר באמצעות מקלדת

לחיצה חוזרת ונשנית על המקש תעביר אתכם בין הקישורים השונים בעמוד. לחיצה על תפעיל enter tabאת הקישור. שימו לב, לחיצה על תעביר אתכם לקישור הבא או לאזור הרצוי ולחי + shiftצה על תחזיר אתכם לקישור הקודם. 

 

אמצעי נגישות נוספים באתר

· הטקסטים המופיעים באתר מנוסחים בצורה בהירה ופשוטה על מנת להקל על הקוראים.

· הטקסטים כוללים כותרות לטובת גלישה נוחה ואפקטיבית יותר לעיוורים הנעזרים בטכנולוגיות קוראות מסך.

· מאחורי כל תמונה וכפתור באתר מופיע תיאור טקסטואלי, המוקרא לגולשים שנעזרים בתוכנת הקראה. לתם בבעיה? ספרו לנו!נתק

· הקישורים באתר בעלי שמות משמעותיים, מודגשים בצבע ובקו תחתון במעבר עכבר.

 

 לתם בבעיה? ספרו לנו!נ

אנו משקיעים מאמצים שוטפים בשיפור נגישות האתר כחלק ממחויבותנו לאפשר שימוש בו עבור כלל האוכלוסייה כולל אנשים עם מוגבלויות. במידה וקיימות שאלות או קשיים בגלישה באתר ובנושא הנגישות בפרט, אל תהססו ליצור קשר עם רינת שרון, , [email protected]רכזת הנגישות 1-800-42-32-32.

 

אם יש בעיה

כדי שנוכל לטפל בבעיה בדרך הטובה ביותר בבקשה צרפו פרטים מלאים ככל שניתן:

1.תיאור הבעיה. .

2.סוג וגרסה של הדפדפן.

.3 מערכת הפעלה. .

4 סוג הטכנולוגיה המסייעת (במידה והשתמשתם). באיזה דף גלשתם? .

5 מהי הפעולה שניסיתם לבצע?.

6 אנחנו נטפל בבעיה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים על טיפולה.

לתשומת ליבכם, במהלך הגלישה באתר יתכן ותיתקלו בדף / חלק שטרם הונגש באופן מספק. אנו עמלים על מנת להנגישו בהקדם. במידה ובכל זאת נתקלתם במסמך שאינו נגיש ואתם צריכים אותו בפורמט נגיש, בבקשה שלחו לנו מייל מסודר המפרט איזה המסמך אתם צריכים ואנחנו ננגיש אותו עבורכם.

גלישה נעימה ונגישה